Oficjalny portal: Gminny Zarząd Oświaty w Strzelcach Opolskich

Wyszukiwarka


Menu główne


Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj
powrót

Aktualności w oświacie

I Przegląd Tańca i Pieśni Ludowej

13 luty 2023
Dnia 09.02.2023 r. w Strzeleckim Ośrodku Kultury odbył się I Przegląd Tańca i Pieśni Ludowej organizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 9 w Strzelcach Opolskich.
Przegląd miał na celu przybliżenie dzieciom różnych tradycji i kultur pielęgnowanych na terenie naszego ojczystego kraju.

W przeglądzie zaprezentowały się dzieci PP Nr 9 gr.Krasnoludki, gr. Misie, Gr, Żabki, z PP Nr 8 wystąpiły dzieci z gr. „Kotki”, z PP Nr 5 gr. Mrówki oraz „Smerfy” z Przedszkola w Dziewkowicach. W imprezie uczestniczyły również przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 10.

Na zaproszenie organizatora gościnne wystąpił zespół SILESIA z Rozmierki, Zespół wokalno - muzyczny „Basia i Przyjaciele” oraz wieloletnia przyjaciółka naszego przedszkola pani Barbara Pach która zaprezentowała wierszyk „Paweł i Gaweł’ w gwarze śląskiej.

Całej imprezie towarzyszyła niesamowita atmosfera, dużo śmiechu i radości. Dziękujemy JURY za wspaniałe uczestnictwo i nagrodzenie wszystkich dzieci PIERWSZYM miejscem i lokalnym przedsiębiorcom za wsparcie w postaci ufundowanych nagród.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-02-13 07:40:23)
Liczba odwiedzin: 5215137

Stopka

Data aktualizacji: 4 lipiec 2024, Licznik odwiedzin: 16617893
design by fast4net

Zamknij