Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzelcach Opolskich zdobyły główne nagrody w konkursie „ Wiedza o Rzemiośle „

14 grudzień 2023
Dnia 7 grudnia 2023 w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Strzelcach Opolskich odbył się II etap konkursu „Wiedza o Rzemiośle”. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie czterech szkół Opolszczyzny : PSP 4 w Strzelcach Opolskich, PSP nr 3 w Zdzieszowicach, ZPO w Otmicach oraz SP w Leśnicy , łącznie 12 osób , które w pierwszym etapie szkolnym wykazały się największą wiedzą o zawodach rzemieślniczych. Celem konkursu było nie tylko uhonorowanie najzdolniejszych uczestników, ale także promowanie wiedzy o różnych zawodach rzemieślniczych oraz zachęcanie młodzieży do wyboru ścieżki edukacyjnej w branżowej szkole zawodowej.

Dla laureatów konkursu wręczone zostały atrakcyjne nagrody za zajęcie I, II i III miejsca. To odpowiednio nagrody rzeczowe o wartości do 2000, do 1500 i do 1000 zł. Dla pozostałych uczestników konkursu, zarówno z pierwszego jak i drugiego etapu, wręczone zostały nagrody pocieszenia.

Zwycięzcy konkursu „WOR” edycja 2023:

Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Strzelcach Opolskich szkoły zdobyły I oraz II miejsce , III miejsce zdobyła uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej nr.3 w Zdzieszowicach

· I miejsce :Kalina Błaziak PSP nr 4 Strzelce Opolskie

· II miejsce: Hanna Strzałek PSP nr 4 Strzelce Opolskie

· III miejsce : Martyna Miedźniska PSP nr 3 Zdzieszowice

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Wasza wiedza, zaangażowanie i umiejętności zasługują na najwyższe wyróżnienie. Mamy nadzieję, że ta nagroda będzie dla Was dodatkowym motywatorem do dalszego rozwoju w dziedzinie rzemiosła. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i pasji konkurs stał się wyjątkowym oraz corocznym wydarzeniem, które promuje wiedzę i umiejętności w dziedzinie rzemiosła.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia oraz materiały z Konkursu:

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-12-14 09:56:18)
Liczba odwiedzin: 4761920

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15443822