"MOJA SZKOŁA W UE - VI edycja". Program edukacyjny Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej.

25 październik 2007
Zapraszamy szkoły podstawowe oraz gimnazja do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Moja szkoła w Unii Europejskiej" organizowanego przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.
Ważną częścią programu będzie konkurs na opracowanie gazetek szkolnych, w którym nagrodą główną dla 24 laureatów będzie kilkudniowa wizyta studyjna w instytucjach europejskich w Brukseli.

Z uwagi na ogłoszenie przez Radę UE 2008 roku Europejskim Rokiem Dialogu Międzykulturowego, tematy konkursu będą nawiązywały do zagadnień wielokulturowości w Europie a także polskiej tradycji i doświadczeń kulturowych współtworzących dziedzictwo kulturowe kontynentu.

Zachęcamy do udziału w programie i zarejestrowania szkoły za pomocą elektronicznej ankiety dostępnej pod adresem www.mojaszkola.ukie.gov.pl. Rejestracja trwa do 21 grudnia 2007 roku.

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15406228