Drugi Jarmark Bożonarodzeniowy w Rozmierce

5 grudzień 2023
Pierwsza niedziela adwentu to świetna okazja do….zorganizowania Jarmarku Bożonarodzeniowego. I tak też zrobiliśmy!
Stowarzyszenie „Nasza Rozmierka”, Sołectwo oraz Zespół Placówek Oświatowych w Rozmierce wspólnie zorganizowało II Jarmark Bożonarodzeniowy w Rozmierce. Pod wiatą wiejską spotkało się kilkaset osób, gdzie przy dźwiękach świątecznej muzyki, delektowano się świątecznymi piernikami, ciepłymi napojami i rozgrzewającą zupą. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Jak na światowych jarmarkach, rodzice przygotowali wypełnione stragany, mamusie upiekły pyszne pierniki, a rodzice, nauczyciele wraz z dziećmi wykonali przecudne dekoracje i ozdoby świąteczne. Nie zabrakło również występów artystycznych naszych przedszkolaków i uczniów. Były również konkursy dla najmłodszych, licytacje i wspólne śpiewanie kolęd. Dla wszystkich uczestników przygotowano pyszną kawę, herbatę oraz pierniki i babeczki, które znikały ze stołów w oka mgnieniu. W Rozmierce poczuliśmy magię Świąt Bożego Narodzenia.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2023-12-05 11:20:45)

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15434857