DOBRY JAK CHLEB

11 marzec 2008
Ruszyła kolejna edycja projektu dofinansowywania posiłków w szkołach "Dobry jak chleb".
O dofinansowanie posiłków przez Polską Fundację Pomocy Dzieciom "Maciuś" mogą ubiegać się tym razem szkoły podstawowe i gimnazja. Celem projektu jest obejmowanie dożywianiem dzieci, które ze wzglęgu na trudną sytuację materialną powinny otrzymywać bezpłatne posiłki.

Instytucje chcące wystąpić o środki na dożywianie dzieci mogą to uczynić tylko za pomocą wniosku, który można pobrać na stronie internetowej PFPD "Maciuś". Formularze można uzyskać także mailowo lub w siedzibie Fundacji.

Wnioski można składać do 17 marca 2008 roku.

Pomoc w sprawach związanych z proawidłowym wypełnieniem wniosku można uzyskać telefonicznie lub osobiście w siedzibie Fundacji. Wypełnienie i złożenie wniosku nie gwarantuje otrzymania dofinansowania.

O przyznaniu dofinansowania szkoły zostaną poinformowane telefonicznie przez PFPD "Maciuś" do 31 marca bieżącego roku.

Więcej informacji o Programie na stronie internetowej: http://www.pfpd.org/?page_id=6.

Data aktualizacji: 25 kwiecień 2024, Licznik odwiedzin: 15411533